El Rincón with Sea View I - Icod de los Vinos
Teneryfa to atrakcyjny kierunek wakacji turystów z całego świata! Ta hiszpańska wyspa na Oceanie Atlantyckim, to nie tylko piękne plaże, ale również ciekawe miejsca do zobaczenia. Odwiedź Santa Cruz de Tenerife, podziwiaj Wulkan Pico del Teide oraz wybierz się do zabytkowego miasta La Laguna, które to jest wpisane na Listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Rezerwuj miejsce w hotelu z piękną plażą oraz komfortowy apartament z widokiem na ocean. Wakacje na wyspach!
El Rincón with Sea View Iapartamenty - mieszkania
Cena od
40 EUR
WiFi
Parking
Rozmawiamy
FR ES
Cena od
40 EUR
WiFi
Parking
Rozmawiamy
FR ES
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m.in.: Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, całkowity zakaz palenia, bezpłatne WiFi, WiFi, Płatności bezgotówkowe są możliwe, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, ogrzewanie, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, parking, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, WiFi dostępne w całym obiekcie, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, bezpłatny parking, pokoje dla niepalących, Możliwe wystawienie faktury, dostęp do Internetu, parking na miejscu, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, Maseczki dla gości.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
Numer licencji: A-38-4-0006640Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze - 50 mkw).

