Apartamento junto al mar Mar - El Médano
Teneryfa to atrakcyjny kierunek wakacji turystów z całego świata! Ta hiszpańska wyspa na Oceanie Atlantyckim, to nie tylko piękne plaże, ale również ciekawe miejsca do zobaczenia. Odwiedź Santa Cruz de Tenerife, podziwiaj Wulkan Pico del Teide oraz wybierz się do zabytkowego miasta La Laguna, które to jest wpisane na Listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Rezerwuj miejsce w hotelu z piękną plażą oraz komfortowy apartament z widokiem na ocean. Wakacje na wyspach!
Apartamento junto al mar Marapartamenty - mieszkania
WiFi
Basen
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
IT FR ES CA
WiFi
Basen
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
IT FR ES CA
Obiekt Apartamento junto al mar (Mar) usytuowany jest w miejscowości El Médano. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Playa de la Tejita – 80 m, Playa Los Perros – niecały kilometr, Plaża Playa la Maretas – 1,2 km.
W naszej ofercie m.in.: basen, plaża, pokoje dla niepalących, dostęp do Internetu, bezpłatne WiFi, taras, basen, WiFi.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości EUR 200 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 7 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu. Numer licencji: I-0002480.1 Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 2 osobowy (1 duże łóżko podwójne - 60 mkw).


El Médano
Oferta naszego partnera Booking.com BG.3303566
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: hotelikrezydent.pl