Villa Mojon by Villa Plus - Callao Salvaje
Teneryfa to atrakcyjny kierunek wakacji turystów z całego świata! Ta hiszpańska wyspa na Oceanie Atlantyckim, to nie tylko piękne plaże, ale również ciekawe miejsca do zobaczenia. Odwiedź Santa Cruz de Tenerife, podziwiaj Wulkan Pico del Teide oraz wybierz się do zabytkowego miasta La Laguna, które to jest wpisane na Listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Rezerwuj miejsce w hotelu z piękną plażą oraz komfortowy apartament z widokiem na ocean. Wakacje na wyspach!
Villa Mojon by Villa Pluspensjonaty - domy wczasowe
WiFi
WiFi
Obiekt Villa Mojon by Villa Plus położony jest w miejscowości Callao Salvaje i oferuje bezpłatne WiFi oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Playa de Ajabo – 1,1 km, Plaża Playa de Las Galgas – 2,2 km.
W naszej ofercie m.in.: dostęp do Internetu, bramki zabezpieczające dla dzieci, WiFi, bilard, bezpłatne WiFi, WiFi dostępne w całym obiekcie, ogrzewanie, klimatyzacja.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Numer licencji: Tourist Licence VV 38-4--0089218Dostępne pokoje:
Willa 8 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 2 łóżka pojedyncze, 1 łóżko podwójne, 1 łóżko podwójne).


Callao Salvaje
Oferta naszego partnera Booking.com BG.3039677
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: hotelikrezydent.pl