Rowery

Rowery

W El Madano znajdziesz jedną z najlepszych na wyspie wypożyczalni sprzętu rowerowego Bike Point.

Tu dostaniesz zarówno wysokiej klasy rowery górskie jak i szosowe. Wokół wyspy ulokowanych jest szereg ciekawych tras zarówno górskich jak i szosowych. Optymalny klimat wyspy powoduję, że na wakacje rowerowe decyduje się rzesza fanów tego sportu jak i innych dyscyplin powiązanych jak np. triathlonu

Od zeszłego roku nowością są górskie rowery elektryczne firmy TREK choć sporo ważą bo ok 25 Kg to na Teneryfie sprawdzają się idealnie.

Nie dość że wydłużają możliwości podróżowania ze względu na silnik elektryczny który napędza rower. To dają jeszcze możliwość wjechania w miejsca do tej pory niedostępne dla zwykłych rowerów.

Średnia trasa jaka pokonują osoby wypożyczające górskie rowery elektryczne wzrosła z 40 km do 80 Km.

Nie wspominając już o wrażeniach jakie daje dodatkowa moc roweru. Przy zjazdach i podjazdach po skalnych wulkanicznych półkach wulkanu El Tiede górskie rowery elektryczne pokazują swój prawdziwy charakter.

W Bike Poincie wykupić możesz również wycieczkę rowerową z przewodnikiem. Codziennie rano z pod wypożyczalni organizowane są wyjazdy w różne części wyspy zarówno sportowe jak i turystyczne. W cenie wliczony jest transport rowerów oraz lunch.

Potrzebujesz apartamentu na teneryfie skontaktuj się z nami bądź odwiedź naszą stroną na portalu Airbnb link tutaj

jeśli potrzebujesz informacji turystycznych odwiedź naszego bloga .

Back to Top