Lokalizacja

Ten dwupokojowy Apartament znajduje się w miejscowości La Tejita w kompleksie Sotavento III to ok 5 km od lotniska Tenerife Sur i 2 km od malowniczego miasteczka El Medano. W odległości ok 300 metrów jest najpiękniejsza plaża na Teneryfie o długości kilku kilometrów i w przeciwieństwie do reszty wyspy posiada saharyjski piasek pustynny. Malowniczego krajobrazu dodaje Montana Roja – to górzysta pozostałość wulkaniczna o charakterystycznym czerwonym kolorze. Podróż na szczyt góry jest łatwa i zajmuje ok 30 min, nagrodą jest zapierający widok oceanu oraz południowego wybrzeża wyspy  jak również wystający ponad chmury szczyt wulkanu El Tiede.

Vis a vis complexu znajduje się centrum handlowe wraz z pasażem gdzie znajdziemy, przede wszystkim restauracje zarówno te lokalne jak i Włoską, Chińską, Hinduską, i wiele mniejszych kawiarni i tapas barów. Do centrum handlowego przynależny jest supermarket Hiper Dino gdzie zaopatrzymy się we wszystkie niezbędne produkty spożywcze.

Na przeciw centrum handlowego ulokowany jest plac zabaw dla dzieci i młodzieży wraz ze ścieżkami rowerowym i pieszymi a poniżej rozpościera się szeroka i długa plaże La Tejita.

Wokół plaży znajdziemy małe knajpki serwujące piwo, drinki i tapas oraz wypożyczalnie leżaków i parasoli.

Sam Apartament o pow. ok 65 m2 posiada jedną sypialnię, kuchnię połączoną z dużym pokojem gdzie mamy dodatkowe rozkładane łóżko (2 osoby), pralnię, łazienkę, taras ok 15 m2 oraz miejsce parkingowe na pilota. Apartament jest w pełni wyposażony i umeblowany.

Miłego wypoczynku

 

Obejrzyj wnętrze apartamentu

Back to Top